Jeřáby a jeřábová technika ABUS

Volnost, kterou potřebujete

ABURemote Vám dává volnost, kterou potřebujete při manipulaci s těžkými břemeny. Manipulujte s břemenem z bezpečného místa, ze kterého máte nejlepší přehled. V případě tlačítkového „ABURemote Button“ dokonce jednou rukou.

Moderní navigační menu

S ABURemote se rychle spřátelíte, i když má velké množství funkcí. Intuitivně řešené menu Vám umožní rychlý přístup k funkcím Vašeho jeřábu. Čtyřem funkčním tlačítkům lze individuálně přiřadit povely, které využíváte nejčastěji.

Odolný proti rušení

ABURemote komunikuje s Vaším jeřábem automaticky na volných rádiových kanálech a proto je velmi odolný proti rádiovému rušení. Jeřáb tak splní všechny povely Vámi zadané.

Komfortní ovládání

Speciálním, ergonomicky vyváženým ručním tlačítkovým vysílačem „ABURemote Button“ ovládáte svůj jeřáb jednou rukou. Velká povelová tlačítka s přesně stanovenými polohami pro 1. a 2.rychlost Vám usnadní práci.

Osvětlený displej

Prostřednictvím osvětleného displeje získáváte informace o zvoleném nastavení, aktivních jeřábech a kočkách, síle rádiového signálu a stavu nabití baterií. Uživatel rozpozná provozní stav jeřábového zařízení jedním pohledem na barvy na displeji. A samozřejmě, pokud je instalován systém indikace zátěže, vidíte hmotnost břemene zavěšeného na háku (Brutto nebo Netto).

Nabíjení akumulátoru zcela jednoduché

Nabíjení akumulátoru je hračka: vysílač jednoduše vložíte do dodaného nabíjecího stojanu a akumulátor ve vysílači se induktivně nabije. Vyjmutí akumulátoru není požadováno. I ochranná taštička, přidržovací madlo nebo ramenní pás zůstanou při nabíjení u vysílače. Během nabíjení vysílač automaticky přejde do provozu Standby a na displeji se zobrazí průběh nabíjení. Nabíjecí stojan může stát buď vodorovně, nebo může být připevněn vertikálně na stěnu. Příslušenství pro montáž na stěnu je dodáváno. Jednodušeji to již nejde.

Standardní baterie Mignon (AA)

Zapomeňte na nákladné a komplikované pořizování speciálních baterií. ABURemote pracuje se standardními bateriemi víc než 40 hodin v kuse. Náhradní baterie máte vždy u sebe. (u pákového vysílače ABURemote v bederním popruhu) Když potřebujete do přístroje ABURemote vložit nové baterie, nemusíte pro ně nikam odbíhat.

Soubory ke stažení


Zpět na výpis novinek

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.