Sloupový otočný jeřáb LSX

Vyložení /
Nosnost
4 m6 m7 m
  80 kg
125 kg
250 kg 
500 kg  
Sloupový otočný jeřáb LSX
Sloupový otočný jeřáb LSX
Sloupový otočný jeřáb LSX
Sloupový otočný jeřáb LSX

Sloupový otočný jeřáb LSX

Silnou stránkou pro sloupové otočné jeřáby LSX je pracovní prostředí s omezenou výškou prostoru. Díky své speciální konstrukci s vytaženým profilovým výložníkem lze i při nízkém stropu ještě dosáhnout kvalitní výšku zdvihu. Výložník a zdvihadlo se nacházejí v bezpečné vzdálenosti od prostoru pohybu obsluhující osoby. Sloupový jeřáb LSX má ruční otoč ramene, pojezd kladkostroje je volitelný, ruční postrkem nebo elektrický dvourychlostní, zdvih je elektrický dvourychlostní.

Jeřáb je možné připevnit pomocí ocelové kotevní desky s chemickými kotvami určenými pro dynamické zátěže, nebo do betonového základu (patky).

Typ jeřábu: Sloupový LSX
Nosnost: 80kg až 500kg
Vyložení: do 7m
Rozsah otoče: 270
Zdvih: elektrický dvourychlostní
Pojezd kladkostroje: ruční nebo elektrický dvourychlostní
Otoč ramene: ruční
Ovládání: ovladačem zavěšeným na kladkostroji


Volitelná výbava jeřábů

Možnosti kotvení

Do stávající podlahy, pomocí roznášecí desky, součástí dodávky jeřábu jsou kotevní šrouby, roznášecí deska a chemická malta
Pro tento způsob kotvení musí být podlaha minimálně 200mm beton C20/25. Je nutno provést statický výpočet – zajistí ITECO v ceně díla! Investor doloží projekční podklady od podlahy (řez, kvalita, složení…) pokud není k dispozici, zajistí provedení stavebně technického průzkumu podlahy. Případné nevyhovující podlahy je nutné vybudovat patku.


Do betonové patky, součástí dodávky jsou kotevní šrouby a šablona
Investror vybuduje patku a armovací koš dle dodaného nákresu, následně nás vyzve k převzetí základové spáry, kdy s sebou přiveze statik kotevní šrouby a šablonu až po převzetí základové spáry je možné zabetonovat kotevní šrouby jeřábu dle šablony.


 

Ke stažení

Otočné jeřáby( 7,36 MB / PDF )
Otočné jeřáby Flyer( 865 kB / PDF )
Lehké jeřáby( 775 kB / PDF )

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.