Jednonosníkový jeřáb

Jednonosníkový jeřáb
Jednonosníkový jeřáb
Jednonosníkový jeřáb
Jednonosníkový jeřáb
Jednonosníkový jeřáb
Jednonosníkový jeřáb

Jednonosníkový jeřáb

Jednonosníkové mostové jeřáby ELV, ELK a ELS firmy ABUS:
vysoká úroveň i v nízkých halách

Jednonosníkové mostové jeřáby firmy ABUS zaručují optimální tok materiálu i ve výrobních halách a skladech, jejichž prostory skýtají jeřábovým systémům málo místa. Jednonosníkové mostové jeřáby jsou k dispozici v provedení s válcovaným nosníkem nebo se svařovaným krabicovým nosníkem. Každý typ je možno vhodnou volbou varianty použít prostorově úsporně a dosáhnout optimalizace výšky zdvihu.

Jednonosníkové mostové jeřáby firmy ABUS umožňují i v nízkých halách realizaci racionálního toku materiálu o nosnosti do 16 t a rozpětí do 39 m. Optimálně využívají dané prostory, jejich nasazením mohou být uspořeny náklady v souvislosti s výškou haly.

Jednonosníkové mostové jeřáby firmy ABUS se přitom svými speciálními montážními variantami individuálně přizpůsobí prostorovým a místním podmínkám a docílí svými výhodnými konstrukčními rozměry co nejvyšší výšky zdvihu. Pro plánování nové stavby je optimálním řešením montážní varianta 3, poněvadž zde jsou umožněny nejmenší rozměry dojezdu kočky. Kromě toho program příslušenství
firmy ABUS se svým speciálním doplňkovým vybavením umožňuje širokou škálu speciálních řešení.

Most jednonosníkového mostového jeřábu ELV firmy ABUS je tvořen válcovaným profilovým nosníkem, jednonosníkového mostového jeřábu ELK a ELS tuhým svařovaným krabicovým nosníkem. Konzolová kočka s bočním pojezdem kromě toho zajistí u jednonosníkového mostového jeřábu ELS firmy ABUS optimální využití výšky zdvihu.

 

Ke stažení

Mostové jeřáby( 3,79 MB / PDF )
ABUControl( 852 kB / PDF )
Energetické řetězy( 805 kB / PDF )

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.