Podvěsný jeřáb

Podvěsný jeřáb
Podvěsný jeřáb
Podvěsný jeřáb
Podvěsný jeřáb
Podvěsný jeřáb
Podvěsný jeřáb

Podvěsný jeřáb

Podvěsné mostové jeřáby DLVM, EDL a EDK firmy ABUS:
výkon za zvláštních okolností

Podvěsné mostové jeřáby firmy ABUS umožňují řešení pro zvláštní podmínky haly, u kterých se jeřábová dráha upevní na strop haly a ne na podpěry. Nepatrné rozměry dojezdů kočky přitom umožňují optimální využití šířky haly.

Komplikované podmínky v halách vyžadují speciální řešení, které lze realizovat zcela jednoduše pomocí podvěsných mostových jeřábů firmy ABUS. Montáž dráhy jeřábu pod stropem haly místo na podpěry umožňuje vysoce hodnotná řešení i za ztížených podmínek, z hlediska prostoru a konstrukce. Podvěsné mostové jeřáby ABUS svými nepatrnými rozměry dojezdů kočky a individuálním přizpůsobením přesahů optimálně využívají disponibilní šířku haly. Vložením mostu mezi příčníky je možné optimalizovat výšku zdvihu.

Podvěsné jeřáby firmy ABUS se vyrábí s nosností do 8 t a s rozpětím do 25 m. Jsou také vyráběny v provedení DLVM a EDL s válcovaným nosníkem nebo v provedení EDK se svařovaným krabicovým nosníkem. Pro podvěsné mostové jeřáby firmy ABUS je rovněž připraven rozsáhlý program doplňkových vybavení.

 

Ke stažení

Mostové jeřáby( 3,79 MB / PDF )
ABUControl( 852 kB / PDF )
Energetické řetězy( 805 kB / PDF )

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.