Dvounosníkový jeřáb

Dvounosníkový jeřáb
Dvounosníkový jeřáb
Dvounosníkový jeřáb
Dvounosníkový jeřáb
Dvounosníkový jeřáb

Dvounosníkový jeřáb

Dvounosníkové mostové jeřáby ZLK firmy ABUS:
odborníci na těžká břemena

Dvounosníkové mostové jeřáby firmy ABUS dosahují nejvyšší nosnosti až 120 t. Jsou k dispozici v provedení s válcovaným nosníkem nebo se svařovaným krabicovým nosníkem a nabízejí optimální předpoklady pro speciální požadavky. Například je umožněna jednoduchá realizace vyšších rychlostí jeřábu, doplnění údržbových lávek na most i na kočku jeřábu nebo doplnění dalšího, pomocného zdvihu.

Dva jsou silnější než jeden a proto jsou dvounosníkové mostové jeřáby firmy ABUS navrhovány pro přepravu velkých břemen do 120 t. Jako všechny halové jeřáby firmy ABUS je možno i tyto, na základě různých montážních variant, perfektně integrovat do plánovaných nebo již stávajících halových konstrukcí se stálou zárukou vysoké funkčnosti, flexibility a komfortu při ovládání.

Program příslušenství firmy ABUS nabízí kromě toho řadu zvláštních vybavení pro speciální řešení. Dvounosníkové jeřáby ZKL jsou dodávány v provedení svařovaných krabicových nosníků. Veškeré profily hlavních mostů i příčníků jsou počítačově optimalizovány a slučují tak maximální výkonnost a minimální vlastní hmotnost. To jsou přednosti, které se finančně vyplatí.

Dvounosníkové mostové jeřáby firmy ABUS jsou realizovatelné s rozpětím až do 40 m a skýtají nejlepší předpoklady pro doplňková vybavení jako jsou například vyšší rychlosti jeřábu, doplnění údržbových lávek na most i na kočku jeřábu nebo doplnění dalšího, pomocného zdvihu.

 

Ke stažení

Mostové jeřáby( 3,79 MB / PDF )
ABUControl( 852 kB / PDF )
Energetické řetězy( 805 kB / PDF )

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.