Patříme mezi 100 nejlepších firem v Česku

Patříme mezi 100 nejlepších firem v Česku. Naše společnost se dostala do elitní skupiny tuzemských firem, které dosahují mimořádných a vynikajících výsledků.

Koncem listopadu se ve Španělském sále Pražského hradu konal galavečer se slavnostním vyhlášením 26. Ročníku prestižní soutěže Českých 100 Nejlepších. Toto ocenění uděluje Comenisu, pan-evropská společnost již od roku 1996.

Cílem této prestižní soutěže je nalézt a ocenit české společnosti, které dlouhodobě dosahují mimořádných hospodářských výsledků a pozitivně ovlivňují prostředí a obor, ve kterém podnikají. Ocenění má taktéž za cíl tyto firmy zviditelnit pro širší veřejnost.

„Zařazení mezi nejlepší firmy si nesmírně vážíme a považujeme ho za důkaz skvěle odvedené práce všech našich zaměstnanců. Zároveň je to pro nás závazkem, abychom i v dalších letech patřili mezi nejlepší firmy v oboru.“
Řekl o ocenění pro firmu ITECO 
ředitel společnosti Ing. Miloš Jochman 

Kritérium pro účast v soutěži je jediné – firma musí být registrována v České republice a platit zde daně. Při vyhodnocování jsou brány v potaz znalosti širokého okruhu odborníků a probíhá formou dotazníků. Ty společnost Comenius rozesílá ve spolupráci s  Hospodářskou komorou.

Večerem tradičně provázela Jolana Voldánová a Daniel Takáč. K hostům promluvil, a za vynikající práci poděkoval, prezident společnosti Comenius Karel Muzikář a také guvernér České národní banky Jiří Rusnok.

ocenění


hromadná fotografie
 


Zpět na výpis novinek

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.