Jeřáby a zdvihací technika ABUS

Zvedá jeřáby na novou úroveň

Funkce uzpůsobené dané oblasti použití a jeřábníkovi, mimořádně snadná údržba a moderní informační a komunikační rozhraní, připraveno pro využití u mostových jeřábů v průmyslu 4.0. www.iteco.

Komfort

Profily jízdy a zdvihu

Jeřáby ABUS je možné prostřednictvím jízdních charakteristik přizpůsobit Vašim podmínkám. Jeřáby se dvěma pevnými rychlostmi pojíždějí například zcela jinak než jeřáby řízené frekvenčním měničem. Profily jízdy a zdvihu umožňují přizpůsobení jeřábů Vaší současné nebo požadované situaci. U stávajících jeřábů tak odpadá nutnost přestavby a Vy profitujete díky dalšímu jeřábovému zařízení.

Odolný

proti rušení

ABURemote komunikuje s Vaším jeřábem automaticky na volných rádiových kanálech a proto je velmi odolný proti rádiovému rušení. Jeřáb tak splní všechny povely Vámi zadané.

Tlumení kývání

Tlumení kývání ABUS zvyšuje bezpečnost a komfort při přepravě nákladů v citlivých oblastech. Tlumení kývání je založeno na matematických výpočtech. Při nich se zohledňují pojezdové rychlosti, zrychlení a zpomalení jeřábu a kočky, poloha háku a délka prostředku k uchopení břemene. I osoby, které jeřáby ovládají pouze zřídka, mohou pomocí tlumení kývání přepravovat břemena bezpečně.

Bezpečnost

Regulace Souběhu

Regulace souběhu ABUS pro dvě kočky na jednom jeřábu umožňuje bezpečnou manipulaci s dlouhými výrobky. Rozcházení rychlostí zdvihu se i v případě různých lanových kladkostrojů zamezí neustálou regulací. Podmínkou je vybavení jeřábu frekvenčním měničem pro zvedání. I u jeřábů, které pracují v tandemu, se regulují rychlosti pojezdu. Dva jeřáby, maximálně čtyři kočky a zdvih, všechno je regulované.

KranOS

Provozní data, nastavení, servisní informace. Prostřednictvím moderního rozhraní KranOS máte vše na očích. Bezdrátově z každého laptopu nebo tabletu s prohlížečem. A roční periodická kontrola proběhne ještě o něco svižněji.

Modulární a zásuvné standardní komponenty

ABUControl sází na osvědčené, na trhu dostupné komponenty renomovaných výrobců elektroniky. Pro provedení výměny nebo opravy nejsou nutné speciální znalosti ani softwarové licence. Máte neustále plnou kontrolu nad jeřábem a můžete si svobodně zvolit servisního partnera. ABUControl - jedinečný příslib snadné údržby a opravy.

Soubory ke stažení


Zpět na výpis novinek

Snažíme se co nejpřesněji vyhovět vašim požadavkům.

Dodací lhůty zkracujeme na minimum.

Blesková dodávka náhradních dílů.

Zajišťujeme rychlý a kvalitní servis.